فرماندار قصرشیرین:آزادی و عزت محصول انقلاب اسلامی است

فرماندار قصرشیرین گفت: انقلاب اسلامی با سرنگونی طاغوت و ظلم، آزادی و عزت‌مندی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

فرماندار قصرشیرین:آزادی و عزت محصول انقلاب اسلامی است

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به نقل از  خبرگزاری فارس از قصرشیرین، مرادعلی تاتار در مراسم جشن انقلاب که در بخش مرزی سومار برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی با سرنگونی طاغوت و ظلم، آزادی و عزت‌مندی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.
فرماندار قصرشیرین آزادی و عزت را محصول انقلاب اسلامی دانست و گفت: در دوران رژیم پهلوی کارها به‌وسیله کارشناسان و متخصصان خارجی و غربی صورت می‌گرفت و اجازه رشد و ترقی را به ملت ایران نمی‌دادند.
وی گفت: شاه و درباریانش به غربی‌های که در ایران حضور پیدا می‌کردند حق توحش داده بودند و این اوج ذلت سردمداران یک کشور برای ملتش است.
تاتار تصریح کرد: امروز به برکت نظام به دست توانای متخصصان و دانشمندان داخلی، جمهوری اسلامی در اوج قدرت و عزتمندی است و هیمنه پوشالی غرب را شکسته است.
وی بیان کرد: در حوزه کشاورزی، عمران شهری و خدماتی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 627 میلیارد تومان پروژه در شهرستان قصرشیرین افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.
فرماندار قصرشیرین از افتتاح پروژه‌های مهم دیگری طی ماه‌های آینده در این شهرستان خبر داد و افزود: 2 هزار هکتار از اراضی بخش سومار در آینده‌ای نه‌چندان دور آبی خواهد شد.
وی گفت: برای نخستین‌بار است که جشن بزرگ انقلاب در این بخش مرزی برگزار می‌شود، لذا از مردم این منطقه تقاضامندم با حضور در این بخش در راستای توسعه و آبادانی سومار و نفت‌شهر قدم بردارند.


خروج