آیت الله علما از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تقدیر کرد

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه از اقدامات دلسوزانه و جهادی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در برگزاری مراسم و آیین های چهل سالگی انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

آیت الله علما از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تقدیر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت الله مصطفی علما ظهر یکشنبه پنجم اسفندماه در نشستی، فعالیت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در برگزاری مراسم و مناسبتهای متعدد، متنوع و بدیع در جشن بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را گسترده، دلسوزانه و جهادی دانست و از این نهاد ارزشمند تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه حضور مردم استان کرمانشاه از هر قوم و مذهب و هر ظاهر و سلیقه ای را بی نظیر دانست و گفت: این حضور گسترده و بی نظیر مردم استان با وجود همه مشکلاتی همچون بیکاری و گرفتاریهای مالی ، بصیرت و صبوری این مردم شهید پرور و متدین را به نمایش گذاشت.

عباس سروری رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان اظهار داشت:از ابتدای سال ۱۳۹۷ نشست های شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست حضرت آیت الله علما آغاز و ۳۱ جلسه استانی برگزار وبرنامه ریزی های مربوطه انجام گرفت.

وی افزود: این جلسات در سطوح پایین تر و در شهرستانها به صورت مرتب و تخصصی برگزار گردید و ۱۹ کارگروه تخصصی استانی و کارگروه های متعدد شهرستان نیز برای انجام امور تشکیل شد.

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه گفت: همه این تلاش ها و برنامه ریزی ها که همگی با حمایت ها و هدایت های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه انجام شد به ثبت حماسه ای با شکوه توسط مردم متیدن و با بصیرت استان و برنامه هایی بی نظیر و چشمگیر در استان منجر شد.

وی تصریح کرد: حضور گسترده و بی همتای مردم استان کرمانشاه و همپای همه هموطنان عزیزمان در سراسر کشور در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث شد که دشمنان و استکبار جهانی بداند که هیچ کدام از مشکلات و سختی هایی که برای ما به وجود آورده و خواهند آورد نخواهد توانست مانع از حمایت مردم ایران از انقلاب اسلامی و آرمانهای مقدس آن شوند و این حمایت باعث خواهد شد که ایران اسلامی با استقلال به قله های بزرگ پیشرفت و سعادت برسد.

سروری ادامه داد: در استان کرمانشاه علاوه بر همه برنامه هایی که در سراسر کشور در این جشن عزیز و مقدس برگزار شد برنامه های متنوع و جدید را نیز طراحی و به اجرا در آورد که بسیار موثر و خصوصا برای نسل جوان جذاب بود.

وی افزود: برگزاری جشن ها به سبک اقوام و مذاهب مختلف استان،برگزاری جشن ها و کلاس های تبیین دستاورد های انقلاب در مدارس و دانشگاه ها و ایجاد راههای ارتباط موثر روحانیت و دانشگاه و مدارس ، ساخت و پخش برنامه های جذاب ، نو از صدا و سیمای مرکز استان ، تبلیغات بی نظیر محیطی در سراسر استان و شهر کرمانشاه ، برقراری سیستم صوتی استاندارد و بدون نقص در مسیر راهپیمایی ، طراحی ، چاپ و توزیع پلاکارد ها ، پرچم، عکس ها و نمادها در روز راهپیمایی و ... گوشه ای از این فعالیت ها بوده است.

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه عنوان کرد:برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در پارک شاهد که با زحمات بسیاری از نهاد ها همراه بود ، برگزاری سرود توسط ۱۳۵۷ دانش آموز در روز سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز از کارهای برجسته و جذاب این برنامه ها بود و لازم به ذکر است که برنامه های مختلف شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تا ۱۲ فروردین ماه و سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رای مردم ، ادامه خواهد داشت.


خروج