هنرمندان انقلابی در کرمانشاه تجلیل شدند

هنرمندان انقلابی دیروز، امروز و فردای انقلاب اسلامی در کرمانشاه معرفی و تجلیل شدند.

هنرمندان انقلابی در کرمانشاه تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به نقل از  خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، آیین تجلیل از هنرمندان انقلابی، پیش از ظهر(دوشنبه، 6 اسفند) با حضور مدیران مسئول، ائمه جماعات و فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد.

 

این مراسم با حضور حجت الاسلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام آیت عباسیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه، عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سرپرست و کارکنان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه در مسجد معتضدی برگزار شد.

 

نشست «انقلاب به روایت هنر» در کرمانشاه با معرفی و تجلیل از استاد افراسیاب نقشبندی و استاد محمد جواد محبت از شاعران انقلابی و پیشکسوت استان همراه بود.

 

تجلیل از مهناز فتاحی نویسنده کتاب فرنگیس که به تازگی مقام معظم رهبری تقریظی بر این کتاب داشتند و همچنین زهرا پورخوش از نقاشان برتر مسجدی و انقلابی استان کرمانشاه از بخش های دیگر این مراسم بود.

 

فرهاد مرادی شاعر آیینی، مرتضی اسدی مرام از هنرمندان برتر مسجدی در حوزه تئاتر، سمیه قبادی شاعر جوان و برگزیده مسجدی و میلاد میکائیلی نوجوان هنرمند و رتبه برتر نقاشی در مسابقات بین المللی کودک و نوجوان نیز در بخش هنرمندان انقلابی امروز و فردا مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

گفتنی است، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه این همایش را با حمایت معاونت فرهنگی ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد کشور و اهداء جوایز، لوح سپاس و تندیس های ویژه هنر انقلاب به چهره های برجسته هنری برگزار کرد.


خروج