محمد ابراهیم الهی تبار: وظیفه ای مقدس بر دوش مرزبانان غیور ایران اسلامی است

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: با قداست ترین وظیفه در این نظام مقدس بر دوش مرزبانان غیور ایران اسلامی است.

محمد ابراهیم الهی تبار: وظیفه ای مقدس بر دوش مرزبانان غیور ایران اسلامی است

 به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به نقل از خبرنگار خبرگزاری برنا در کرمانشاه، مراسم صبحگاه عمومی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه و جمعی از مدیران ارشد سیاسی انتظامی استانداری کرمانشاه برگزار شد. در ابتدای این مراسم که با استقبال گرم و صمیمانه فرمانده مرکز آموزش و هیئت‌رئیسه از مقامات مدعوین آغاز شد.

  سرهنگ  بهرام چقازردی «فرمانده مرکز آموزش» ضمن خیر مقدم به مدعوین  و تبریک به مناسبت آغاز ایام گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، خلاصه‌ای از عملکرد مرکز آموزش و آموزش‌های ارائه‌شده به فراگیران را جهت مقامات حاضر قرائت نمودند.

در ادامه «مهندس ابراهیم الهی تبار» ضمن عرض تبریک آغاز هفته ناجا به کارکنان پایور و وظیفه به‌ویژه فراگیران حاضر در میدان، با اشاره خدمت مقدس سربازی و پربرکت بودن این دوران، اظهار داشتند: در یک محیط نظامی اولین موردی که شاخص و نمایان است نظم و انضباط حاکم در آن است، و بایستی فرماندهان در هر مقام و جایگاهی که هستند، اجرای نظم مطلوب در امورات و وظایف محوله خود ارجح بدانند.

الهی تبار در ادامه سخنانش ضمن تأکید بر اصول جامعه مداری، رعایت حقوق شهروندی و اجتماعی، مطالبی را نیز در خصوص نقش پلیس در جامعه و انتظارات مردم از نیروی انتظامی ارائه نمودند.

این مقام مسئول در ادامه  بابیان جایگاه و نقش مرزبانی در برقراری امنیت کشور گفت: با قداست ترین وظیفه در این نظام مقدس بر دوش مرزبانان غیور ایران اسلامی است و خوشا به سعادت شما مرزبانان که افتخار پوشیدن این لباس مقدس و خادمی ملت بزرگ ایران را کسب نموده‌اید.

گفتنی است در پایان مراسم یگان‌های نمونه مستقر در میدان با اجرای رژه باصلابت، اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.


خروج