1398/02/14

راهیان نور بستری مناسب برای اجرای تمدن نوین اسلامی است

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت: حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور بستری مناسب برای اجرای تمدن نوین اسلامی و از گامهای اساسی بیانیه گام دوم انقلاب است.

راهیان نور بستری مناسب برای اجرای تمدن نوین اسلامی است


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به نقل از خبرگزاری تسنیم از سرپل ذهاب، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب، در  مراسم گرامیداشت شهدای بازی دراز که شامگاه گذشته در بقعه احمدبن اسحاق (ره) برگزار شد، اظهار داشت: این مراسم یک پیام واحد دارد که مردم پیرو خط امام و انقلاب با گام برداشتن در راه بیانیه گام دوم انقلاب ادامه دهنده راه شهدا هستند.

امام جمعه سرپل ذهاب با بیان اینکه راهیان نور می‌تواند منشأ تحولات عظیم در کشور و بسیار اثر گذار در نسل جوان باشد، گفت: دشمن همواره می‌خواهد نسل چهارم انقلاب با روحیه جهاد و مقاومت غریبه باشند، و برگزاری حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور و چنین گرامیداشت‌ها می‌تواند به جوانان ایران اسلامی را نسبت به آشنایی با دوران دفاع مقدس و روحیه ایثار و شهادت کمک کند.

وی وظیفه جوانان را حفاظت از انقلاب دانست و افزود: جوانان ما باید با حضور در صحنه و پیروی از خون شهدا، نگذارند دشمن به هدف خود برسد.


فاطمی نسب با بیان اینکه ظرفیت راهیان نور می‌تواند به اجرای بیانیه گام دوم انقلاب کمک ویژه‌ای کند، گفت: تمدن نوین اسلامی یکی از گام‌های این بیانیه است که پیاده روی اربعین حسینی و حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور بستری مناسب برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی با بیان اینکه نیرو‌های جهادی به مردم ایران ثابت کردند که در روزهای سخت پا به پای مردم بوده و این را هم در زلزله شاهد بودیم, عنوان کرد: در سیل اخیر نیز ثابت شد و مردم دیگر فرق بین دوست و دشمن را به خوبی درک کرده‌اند.

امام جمعه سرپل‌ذهاب بیان کرد: دو عنصر الهی توکل و توسل برای رسیدن به اهداف عالیه بسیار موثر است و باید با عنایت به این دو عنصر انقلاب چهل ساله را پیش ببریم.


خروج