1398/03/04

آینده جهان متعلق به تفکر جمهوری اسلامی ایران است

امام جمعه قصرشیرین گفت :جمهوری اسلامی ایران خواهان برقراری آزادی، صلح و امنیت در سراسر جهان است و از این رو آینده متعلق به تفکر نجات بخش این نظام الهی است .

آینده جهان متعلق به تفکر جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،حجت الاسلام علی ملکی امام جمعه قصرشیرین با اشاره به دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت : معظم له در این دیدار فرمودند که جوانان اطمینان داشته باشند که زوال دشمنان بشریت یعنی تمدن منحط آمریکا و اسراییل را به زودی خواهید دید و یقین داشته باشید که این حکومت‌های ظالم نابود خواهند شد.

وی، نژاد پرستی، کشتار بی رحمانه سیاه پوستان و کشتار‌های دسته جمعی و گور‌های گروهی و ظلم به بشریت را از ویژگی‌های تمدن نابود شده آمریکا نام برد.

خطیب جمعه قصرشیرین، ظهور اعتقادات نوظهور و شیطانی در کشور آمریکا را برگرفته از شهوات شیطانی بیان کرد که نابودی و پوچی را در جامعه درونی آمریکا ایجاد کرده است.

ملکی گفت: اکنون انحرافات در ۲ دین مسیحیت و یهودیت و در متون دینی این ادیان و توسط مبلغان دینی آن‌ها کباعث ایجاد انحراف در آمریکا و اسراییل شده است.

وی از تمدن اسراییل غاصب را تجاوز و ظلم و زور و عدم اعتقاد به انسانیت بیان کرد و در واقع بحران اخلاقی، سیاسی اجتماعی و فرهنگی را در آمریکا، زمینه سازفروپاشی آمریکا بیان کرد به گونه‌ای که به زودی هر ایالت یک حکومت خواهند داشت.

وی عنوان کرد: باید جوانان الهی کشورمان، فرهنگ غنی اسلامی را که نجات بخش است و باعث گرایش انسان‌ها به توحید است، گسترش دهند، زیرا جمهوری اسلامی ایران به همه مردم دنیا حق آزادی و صلح را داده است .


خروج