شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اعلام کرد:

مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در کرمانشاه برگزار می شود

مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در مسجد جامع کرمانشاه برگزار می شود

مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در کرمانشاه برگزار می شود


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ، با صدور اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی ؛  از عموم مردم شهید پرور، همیشه در صحنه و قدرشناس استان کرمانشاه  دعوت کرد تا با  حضور گسترده ، آگاهانه و انقلابی خود ، در مراسم گرامیداشت شهدای عالی مقام هشتم‌شهریور، با آرمانهای بلند و  راه روشن این شهدا و امام شهیدان تجدید میثاق کنند .
این اطلاعیه می‌افزاید :  در هشتم شهریور 1360، ملت ایران شاهد ترور ناجوانمردانه و به شهادت رساندن شهیدمحمدعلی رجایی و شهید حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر محمدجواد باهنر توسط منافقان بودند. 
در سالگرد شهادت این دو شهید بزرگوار ،  دو یار دیرین امام راحل و انقلاب اسلامی ، دو اسوه علم و عمل ، تقوا و خلوص ؛ شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر که از یاران مخلص و باوفای امام راحل و مبارزین انقلاب اسلامی بودند مراســم بزرگداشــتی، روز  جمعه هشتم شــهریـور ماه از ساعت 11:30 با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و عموم آحاد و اقشار مردم عزیز در مسجد جامع کرمانشاه برگزار می‌شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم شریف و قدرشناس استان دعوت کرد تا در این مراسم بزرگداشت ، تجلیل و یادبود و سایر  مراسم های که به مناسبت تجلیل و گرامیداشت شهدای هشتم شهریور در سراسر استان برگزار می‌شود ؛ شرکت کرده  و با حضور گسترده و باشکوه خود ، بر آرمان و راه  این شهیدان مهر تأئید بزنند.


خروج